Chcete být informováni o receptech od Ládi Hrušky?

Chcete od nás dostávat pravidelně recepty Ládi Hrušky?

Nebudeme Vám posílat žádný spam. Odběr recepty můžete kdykoliv v budoucnu odhlásit.

Shopnito.cz

5 důvodů, proč si pořídit Tescoma tlakové hrnce

5 důvodů, proč si pořídit Tescoma tlakové hrnce

Hospodyňky si zaslouží pořádnou výbavu do kuchyně, aby mohly nakrmit hladové domácí krky. Kdo by neznal tlakový hrnec, který snižuje dobu vaření a omezuje čas, který musí člověk strávit v kuchyni. Znáte Tescoma tlakové hrnce?

Určitě ano. Proč si je pořídit?

Tescoma je známá značka

Kdo by neznal Tescomu, značka kvality v nádobí, hrncích a celkově kuchyňské výbavě. Určitě jste se již s touto značkou setkali také.

Česká kvalita za rozumnou cenu

Tescoma je česká firma sídlící ve Zlíně. České výrobky se často mohou chlubit kvalitním zpracováním a nedáme na ně dopustit. Tlakové hrnce od Tescomy nejsou jiné a určitě vám dlouho vydrží a jejich cena je přijatelná, za tu práci co odvedou.

Designově povedené

Design se Tescomě u jejich tlakových hrnců povedl. Nemusíte se bát těch zvláštně tvarovaných „tlakáčů“ z minulosti. Budou se vám líbit.

Tescoma tlakový hrnec

Tescoma tlakový hrnec

Urychlí vám to přípravu jídla

Jak už bylo zmíněno, tlakové hrnce urychlují i usnadňují přípravu jídla a především masa. Co by klasickou metodou trvalo tři hodiny, tlakový hrnec zvládne třeba za třetinu času. A to se počítá, obzvláště pokud spěcháte s jídlem po práci a chcete si také odpočinout.

Dáte si kolínko nebo vařené kuřecí?

Rozloučili jste se s gurmánským zážitkem jako je vepřové koleno, protože jej nemáte, kde vařit? Podívejte se na tlakové hrnce ještě jednou a udělejte si pořádnou baštu a dejte si to koleno třeba s křenem. Určitě se stane vítaným pokrmem pro návštěvy. A uvařit kuřecí nohy je otázkou půl hodinky…

Uvažujete nad tlakovým hrncem? Zkuste prověřeného výrobce z ČR – Tescoma.

Podívat se na tlakové hrnce

Líbil se Vám tento recept? Podělte se o něj s ostatními.

Komentáře

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Powered by WordPress | Designed by: Free WP Themes. | Thanks to Best Free WordPress Themes, Find WordPress Themes Free and Free WP Themes
Show Buttons
Hide Buttons